PROŚBA O NIEPODLEWANIE OGRÓDKÓW

Spółka Komunalna Żukowo Sp z o.o. zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców gminy Żukowo o niepodlewanie ogródków i upraw z wodociągu komunalnego. Ponadnormatywny pobór wody w okresie wiosenno-letnim, skutkuje obniżeniem ciśnienia wody lub nawet okresowym brakiem w jej dostawie dla mieszkańców. W trosce o zapewnienie wszystkim odbiorcom możliwości dostępu do wody dla celów socjalno-bytowych prosimy o NIEPODLEWANIE upraw rolnych oraz ogródków w godzinach od 8.00 do 22.00.

Przerwa w dostawie wody z SUW Banino

W dniu 21-06-2018r w godzinach od 23:30 do 4:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla wszystkich mieszkańców zasilanych ze Stacji Uzdatniania Wody w Baninie z powodu prac związanych z modernizacją SUW. Za wszelkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

Przerwa w dostawie wody

Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o. informuje, że trwają prace mające na celu usunięcie awarii wodociągowej, spowodowanej przez firmy zewnętrzne, w Baninie na ul. Lotniczej do ul. Północnej, w Dąbrowie oraz Miszewie. Przerwa w dostawie wody będzie trwała do ok. godziny 19:30. Za wszelkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

Odwołanie zakazu podlewania

Zarządzeniem Burmistrza Gminy Żukowo Nr 102/2018 z dnia 13-06-2018 r. odwołuje się zakaz podlewania ogródków działkowych, trawników, upraw polowych oraz napełniania basenów dla wszystkich Odbiorców wody podłączonych do gminnej sieci wodociągowej na terenie gminy Żukowo.