
– W sytuacjach kryzysowych kluczowa jest współpraca wszystkich służb. Dziękuję druhom z OSP Żukowo za zaangażowanie, dyspozycyjność i wsparcie działań prowadzonych na rzecz mieszkańców. Po raz kolejny pokazaliście, że na strażaków zawsze można liczyć – mówi Mariola Zmudzińska Burmistrz Gminy Żukowo.

– Wsparcie druhów z OSP Żukowo było nieocenione podczas prowadzonych działań awaryjnych. Dziękuję za pomoc, profesjonalizm i gotowość do działania w trudnych warunkach – podkreśla Adam Werbowy Prezes Zarządu Spółki Komunalnej Żukowo sp. z o.o.
Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Komendanta Gminnego OSP Bartosza Rzepki oraz wszystkich druhów za pomoc i wzorową współpracę.

Współpraca dla dobra mieszkańców jest podstawą skutecznego działania w sytuacjach kryzysowych.